Negyedik alkalommal is sikeres Hallgatói Mentorkonferenciát tartott a GAMF Műszaki és Informatikai Kar
Idén negyedik alkalommal rendezte meg sikeresen a GAMF Kar Hallgatói Eredményességet Támogató csoportja a Hallgatói Mentorkonferenciát. Az első éves hallgatók támogatására szervezett program zárásaként valósult meg a konferencia, melynek idei témája az akadálymentesítés volt. A hallgatók egy kutatói vagy projektmunka során a tavaszi félévben készültek szakjuknak megfelelő témákkal a konferencia-előadásra.







































































































































































































