2024-07-15 12:09

A Neumann János Egyetem

Nemzetközi koordinátor

munkakör betöltésére pályázatot hirdet.

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • Nemzetközi felvételi eljárás támogatása
  • Nemzetközi ösztöndíjas hallgatókkal kapcsolatos ügyintézés
  • Nemzetközi megjelenések tervezése és előkészítése
  • Szerződések előkészítése, adminisztrációja
  • Aktív közreműködés az egyetem nemzetközi törekvéseiben
  • Az Egyetem nemzetközi képviselete a külföldi utazások alkalmával
  • Felvételi dokumentumok kezelése, biztosítások ügyintézése
  • Szakmai és információs napok szervezése
  • Külföldi hallgatók fogadásának megszervezése
  • Külföldi hallgatók életét megkönnyítő információs anyagok összeállítása

Követelmények, kompetenciák:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs készség, empatikus hozzáállás, segítőkészség
  • Jó szervezőkészségű, proaktív, türelmes és nyitott személyiség
  • Felelősségteljes hozzáállás, jó problémamegoldó képesség
  • Együttműködő, rugalmas, önálló és csapatmunkára alkalmas jellem
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Nyitottság más kultúrák iránt
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • Felsőoktatásban vagy nemzetközi színtéren szerzett releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Folyamatos fejlődést biztosító szakmai háttér
  • Változatos feladatok
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, igényes irodai környezet

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő (40 óra)

A munkavégzés helye: 6000 Kecskemét, Izsáki út 5.

A pályázatok benyújtásának módja:

Részletes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő címen lehet: allaspalyazat@nje.hu. A tárgyba kérjük feltüntetni: Jelentkezés a Nemzetközi koordinátor pozícióra.