2024-10-15 15:18

A Neumann János Egyetem

Kontroller

munkakör betöltésére álláspályázatot hirdet.

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • Közreműködik az Egyetem üzleti tervének és beszámolójának elkészítésében
  • Közreműködik a vezetői információs rendszer kialakításában, működtetésében és folyamatos fejlesztésében
  • Közreműködik az Egyetem rövid- és középtávú terveinek a kidolgozásában
  • Ellenőrzi és gondozza a szervezeti egységek pénzügyi kereteit, végrehajtja a belső költségátterheléseket és a közvetett költségek felosztását
  • Gazdálkodási információkat szolgáltat az Egyetem vezetése, szervezeti egységei felé
  • Külső adatszolgáltatások
  • Pénzügyi fedezet rendelkezésre állásának igazolása
  • Elvégzi az Egyetem önköltségszámításával és árképzésével kapcsolatos feladatokat
  • Önköltség számítás, egyéb tevékenységek (bérbeadás, ipari bérmunka) árkalkulációja

A pályázóval szembeni elvárások, kompetenciák:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Word, Excel és PowerPoint magas szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Csapatmunkára való alkalmasság, nyitott személyiség
  • Rendszerszemlélet, problémafelismerő képesség
  • Precizitás, pontosság
  • Elemzői, szervezői képesség, kreatív gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Modern, igényes irodai környezet
  • Szakmai fejlődést támogató munkakörnyezet
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő (40 óra)

A munkavégzés helye: 6000 Kecskemét, Izsáki út 5.

A pályázat benyújtásának módja:

Kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével a következő
e-mail címre: allaspalyazat@nje.hu
A jelentkezés során ne felejtse el feltüntetni a megpályázni kívánt pozíció nevét.